Geen commentaar
Informatieve advertentie
- Wedstrijd van: hoenstok
- Categorie: Advertentie, Print
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 19-11-2020
Datum einde: 16-12-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Eventjes per info: bij mijn ontwerpen maak ik regelmatig gebruik van door mijzelf aangekocht stockfoto-materiaal. Mocht een ontwerp van mij gekozen worden dan worden er geen extra kosten in rekening gebracht voor het extra beeldmateriaal.

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
hierbij een eerste ontwerpvoorstel. Eigenlijk een wat standaard ontwerpje.
Ik zal op korte termijn ook een wat andere variant hiervan insturen.
Natuurlijk is feedback ten alle tijden welkom.
: )
Vriendelijke groet,
Ed Noordhuizen.
Beste opdrachtgever,
bedankt voor deze mooie beoordeling. Zijn er nog punten die u nog anders zou willen zien?
Vriendelijke groet,
Ed Noordhuizen
Beste opdrachtgever ik hoor graag van u of u nog wensen heeft op basis van dit ontwerp? Uiteraard kan ook na afloop van de wedstrijd nog e.e.a. worden aangepast.