Ok, het is laat..dit is echt de juiste versie.
Wellicht een idee om een mogelijkheid aan te bieden om eigen werk te verwijderen, voor onhandige mensen zoals ik ;)
Kleine Brandsupply advertentie voor gedrukte media
- Wedstrijd van: Brandsupply
- Categorie: Advertentie, Print
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 3
Datum start: 11-08-2009
Datum einde: 25-08-2009
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi, Dank voor je inzendingen. Helaas niet helemaal wat we zoeken. Het is allemaal wat donker en de lay-out doet iets gedateerd aan naar onze mening. We creatief met die druipende bollen gedaan overigens. PS. De optie wijzigen en verwijderen wordt op dit moment geprogrameerd. Dank

Mijn excuus, eerste versie zat nog een foutje in.. bij deze de juiste!

Hierbij mijn bijdrage; eenvoud en rust doch informatief en pakkend.