klein typefoutje in het scripttekst gecorrigeerd (bij het antwoord van expertise overtuigd stond 2vulue ipv 2value). excuses hiervoor
Poster: Lost dit mijn probleem op?
- Wedstrijd van: sdegeus
- Categorie: Advertentie, Print
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 3
Datum start: 02-09-2010
Datum einde: 20-09-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik kan indien gewenst ook op de achtergrond in iets lichter blauw dan het achtergrond een team van mensen neerzetten. Ben benieuwd wat u van de ontwerpen vind!

Beste SdeGeus. Bijgaand een aangepaste versie van de poster. Ik heb zoals gevraagd zelfstandige vervangen door professional. Ik heb verder de kleur van het woord TEAM veranderd in jullie kleur blauw. Dit geld ook voor de url. Onderin heb ik een slogan toegevoegd die duidelijk maakt waar jullie voor staan! Suggesties, op of aanmerkingen zijn allemaal welkom!
Groetjes
iepofanof

Hier een vergroting van de scripttekst. Het komt uiteraard op de juiste grootte (A1) meer tot zijn recht.

Hier de juiste versie zonder het schoonheidsfoutje in de header (wegvallend blok). Excuses voor het ongemak.
beste ontwerper, ziet er goed uit! een aantal puntjes. Kun je duidelijker maken dat het om ict(webservices) gaat? Kun je de 2de zelfstandigen vervangen met professionals?
Dank u wel!
Ik kan zeker wel op de achtergrond in iets donkerder blauw
ICT WEBSERVICE oid. plaatsen of ik maak er "kies een team van ICT professionals" van. Ik ga wel wat versies maken. Als jullie andere kleuren willen dan hoor ik dat ook graag!

Dit is een verkleinde versie van het origineel (die is te groot). Verder heb ik deze ontworpen met Indesign. Ik kan deze wel omzetten naar een PDF of psd formaat. Als u het PDF bestand wilt op ware grootte dan dan ik u deze via de email verstrekken.