Ik heb de tekst van de 1ste slide wat veranderd om het duidelijker te maken!
Ik zou graag feedback willen
Met Vriendelijke Groet,
Matthijs Plat
reclame in twee slides voor bioscoop
- Wedstrijd van: mobach
- Categorie: Advertentie, Print
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 17-11-2017
Datum einde: 01-12-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


de nieuwe tekst is veel beter! Je hoeft ze niet allemaal nu al te laten zien maar kan je er hier 12 van verzinnen?
Hoe bedoeld uw? verschillende achtergrond, of verschillende tekst?
Met Vriendelijke groet,
Matthijs Plat
beide

Hierbij een mock-up van mijn design, hieraan kunt u zien hoe het er waarschijnlijk in de bioscoop gaat uit zien. Ik heb ook een preview met een animatie erin gemaakt, die kunt u hier vinden:https://youtu.be/UqWTLDDPM5s
Met Vriendelijke Groet,
Matthijs Plat
Leuk idee en mooi dat je het meteen in een bioscoop hebt geplaatst. Het zou nog wat duidelijker mogen dat het om een huis gaat wat is afgebrand. Maar ik kan me voorstellen dat er hier een hele serie van te maken is en dat is leuk.