ennnn de banner voor bijvoorbeeld facebook.
Ontwerp een poster template en web banners voor studievereniging!
Datum start: 14-01-2016
Datum einde: 16-02-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hier het aangepaste ontwerp, nu in de kleuren van de vereniging :)

En hier de bijbehorende banners voor bijvoorbeeld facebook.
Zelfde idee met de kleuren paars/geel, als je dat aan zou kunnen passen zou dat heel prettig zijn.

Alstublieft! Hier een voorbeeld van een poster met flyers. De huisstijl is gebaseerd op felle kleuren en een levendige studievereniging. Op en aanmerkingen zijn altijd welkom.
Springt er lekker uit, maar we zijn gedurende het zoekproces tot de beslissing gekomen dat paars en/of geel wel degelijk in het ontwerp moet zitten. Excuses voor deze miscommunicatie
Dat geeft niet, ik ga het vandaag aanpassen naar een geel/paars ontwerp!