Bedenk bedrijfsnaam organisatieadviesbureau

Datum start: 12-01-2016

Datum einde: 25-01-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
chanti

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wie doen het?
Met 2 ervaren adviseurs adviesbureau gestart. Beide ruime ervaring in profit en no for profit. Daarnaast beschikking over een netwerk van zzp'ers/samenwerkingpartners.

Waarom doen we het?
Wij willen graag onze kennis en ervaring inzetten om bijdrage te leveren aan bedrijven, organisaties en de maatschappij. Trefwoorden hierbij zijn: vernieuwen en ondernemen, kwaliteit en duurzaamheid, betekenis geven, empowerment en samenwerken.


Wat doen we?
Onze toegevoegde waarde ligt op een viertal gebieden: strategie, verandermanagement, begeleiding en coachen en projectsupport.

Strategie zoals:
• Strategic Planning
• Business modelling
• Leanmanagement
• Performance management
• Governance

Verandermanagement zoals
• Changemanagement
• Procesbegeleiding
• Programma- en projectmanagement

Projectsupport
• Projectmanagement-ondersteuning
• Personeelsplanning
• Werving & Selectie
• Personeelsbeheer

Begeleiding en Coaching zoals:
• Coaching
• Opleiden en leren
• Begeleiden

Voor wie doen we het?
Focus op profit en non profit organisaties
met een omvang tussen 10 en 250 fte (SME)
Geografische primair Nederland en Vlaams Belgie




Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: EllaandEleanor EllaandEleanor
bedrijfsnaam-ellaandeleanor-DD4aK7rk

EllaandEleanorEllaandEleanor

Néos is nieuw in het Grieks. Het woord nieuw kan op meerdere manieren geïnterpreteerd worden. Een nieuw bedrijf, een nieuwe start voor het bedrijf dat jullie gaan helpen met verander management, innoveren van business models, nieuwe waarde creëren voor een bedrijf.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.