Bedenk een frisse naam voor ons bedrijfsonderdeel voor particuliere psychologische behandelingen!

Datum start: 02-09-2013

Datum einde: 16-09-2013

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
jjbouwen

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Binnen onze praktijk voor Psychologische behandelingen bieden we particulieren ook de mogelijkheid om coaching en hulp te krijgen die niet direct onder de vergoedingen van de zorgverzekering vallen. Cliënten betalen dat dus zelf.
Dit onderdeel van het bedrijf willen we apart positioneren met een korte, frisse en duidelijke naam. het liefst één woord, dat is pakkend en staat voor de aanpak die wij hebben.

Bedrijfsomschrijving


op www.arscurae.nl kun je de basis van onze praktijk zien. Je ziet ook bij behandelingen de tekst voor de particuliere behandelingen (nu : Private).

Doelgroep


de doelgroep voor deze behandelingen zijn de cliënten die het zich kunnen veroorloven om zelf te betalen. Wij bieden met de privé behandelingen hoge kwaliteit voor geld en willen daarmee ook bedrijven benaderen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De basis en kleuren voor het logo hebben we, het gaat alleen om de naam.

Designer: eye4app eye4app
bedrijfsnaam-eye4app-ERE6h7iq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-eye4app-DouNtFKq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-eye4app-DCaf5Mwq

eye4appeye4app

Domein:
www.curecoach.nl (beschikbaar)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.