Als je levendig bent, ben je vivacious
Bedenk een nieuwe bedrijfsnaam voor mijn bedrijf in de fotografie.
- Wedstrijd van: TanjaFotografie
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 31-07-2013
Datum einde: 07-08-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dit is 't ook niet echt, mensen moeten teveel nadenken bij het intypen van het woord.

http://www.phrases.org.uk/meanings/halcyon-days.html
Dit is 't ook niet echt, mensen moeten teveel nadenken bij het intypen van het woord.

Geen commentaar
Hoe moet ik 't zeggen, alle namen die je nu geeft liggen net iets te veel voor de hand. Zou fijn zijn als mijn bedrijfsnaam wat vertelt over wie ik ben als fotograaf.

super grappig woord

Geen commentaar

Geen commentaar

Super creatieve industrie naam! Zeker als je het ala droog design neer zet. Met een knipoog naar bauhaus. Ook niet fotografie/photography erachter. gewoon lekker simpel jezelf neerzetten. Bouwhuis
Ik wil het liefst heel wat anders dan mijn eigen naam.
Kort en krachtig, dat zeker. In het logo zelf verwerk ik een camera.