Oog & Oor
Bedenk een pakkende naam voor een nieuw advies/installatie/servicebedrijf in audio/video voor thuisgebruik
- Wedstrijd van: RMazenier
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 27-02-2014
Datum einde: 09-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Comfort voor Oog & Oor (.nl is vrij)

Geen commentaar

Beeld & geluid
Was erg goed geweest als het .nl domein nog vrij was
Mijn excuses, niet gecheckt. BENG! is overigens wel vrij
Geen probleem. Ik vrees dat BENG!.nl te veel verwarring schept met BENG.nl.
Ik zoek een laagdrempelige naam die geinspireerd is op de oplossing die ik bied, niet op het product.
Ofwel: maximaal kijk- en luisterplezier ipv betrouwbare installatie. intuitief bediengemak ipv afstandsbediening programmreren. Een representatieve audiovisuele oplossing ipv wandmontage TV scherm met fraai kabelmanagement.
Ik verwacht dat de naam Nederlandstalig is maar wil Engels niet bij voorbaat uitsluiten.
Ik hoop dat ik je hiermee kan inspireren.:-)
Dank voor uw reactie, ik zag dat ook bengel.nl (Beeld EN GELuid) al in gebruik is. BENG Soest zou nog een optie kunnen zijn