Bedrijfsnaam

Datum start: 04-07-2017

Datum einde: 11-07-2017

Totaal budget: € 129.00
Nieuwste inzending
Book cover
PIDesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een frisse, pakkende maar unieke bedrijfsnaam voor mijn oorspronkelijke afslankstudio die ik nu ga uitbreiden met behandelingen voor het gezicht, tanden bleken, borstvergrotingen en billifts. Dit allemaal op een geheel natuurlijke wijze. Het is dus een onderneming waar mensen die ontevreden zijn over hun lichaam terecht kunnen om uiteindelijk weer tevreden te worden met zichzelf.

Bedrijfsomschrijving


Afslank cq beautysalon die zich met diverse behandelingen en dieten richt op het verbeteren van het lichaam van de klant. Behandeling zijn cavitatie, radiofrequentie, borstlift, brazilian but lift, led licht therapie, tanden bleken, spierstimulatie, vacuum therapie.

Doelgroep


Mannen en vrouwen die niet tevreden zijn met hin lichaam en dit op een geheel natuurlijk wijze willen aanpassen. Op dit moment heet mijn bedrijf BodySculpting Eindhoven maar ivm een handelsnaamkwestie wil ik deze aan gaan passen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hou van frisse kleuren.

Designer: pulak pulak
company_name-pulak-8uUqs8rw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
company_name-pulak-6RDxedJw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
company_name-pulak-5ouEqkvw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.