Geen commentaar
Bedrijfsnaam en logo voor adviseur in leiderschap en verandering!!!
- Wedstrijd van: brandsupply77
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-04-2012
Datum einde: 06-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Stelliger, meer beweging, meer kwaliteiten
weet je iets meer van een Nederlandse variant. Het sterke staat met aan, kan er ook iets practisch in?

Dit woord valt op, wordt onthouden en heeft vaart en dynamiek!
blijft een mooie naam. weet je er ook een Nederlandse variant op? (behalver progressie dan..)
Deze is goed gevonden, Progresssie maar dan met drie s-en is een mooie optie!
bevalt me wel met 3 X s

Vanuit een onaanzienlijke bol groeit op één steel (uw proces) een aantal prachtige bloemen (het resultaat).
Onderbouwing vind ik sterk, maar het is niet mijn soort bloem. Is vaak ook statig terwijl ik in mijn werk aanhaak op diverse niveau's

Geen commentaar
mooie naam, mis alleen kleur (kracht, diversiteit)en beweging erin. Mogelijk ander lettertype of kleurgebruik
lettertype en kleur kan ik niet veranderen.
doe mijn best op nieuwe dynamischer naam!