Geen commentaar
Bedrijfsnaam gezocht voor firma gespecialiseerd in camerabewaking en inbraakbeveiliging
- Wedstrijd van: legrand
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-06-2014
Datum einde: 02-07-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Staat voor:
Legrand Sight - Camerabewaking
Legrand Security - Inbraakbeveiliging / toegangs controle.
Legrand Safety - Brandbeveiliging
Het is kort en krachtig en bij een groter onderneming (ik weet niet hoe groot uw bedrijf is) waar de afdelingen zijn opgesplitst is het hiermee mogelijk om ze dezelfde logo te laten gebruiken met hun eigen afdelingsnaam.