Ik vond reachout positief klinken
bij nr. 4 stel ik me een uitnodigend uitgestoken hand voor.
Dit terwijl 'Firm' naar uw eigen bedrijf verwijst.
Overigens zijn 'socialconcern.nl','thesocialconcern.com' en opties met advice/consultants nog beschikbaar.
Bedrijfsnaam voor betrokken adviesbureau
- Wedstrijd van: lindavonhof
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-11-2010
Datum einde: 26-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Concern in de zin van zowel betrokkenheid als bedrijf.
Aanpassingen aan een toekomstig logo en/of kleurscheiding kan de dubbele betekenis van 'concern' nog verder benadrukken.
Als de naam heel expliciet naar een adviesbureau moet verwijzen, is misschien "Advice" achter nr.1 te zetten.
"Consultancy" erachter plakken gaat voor nr.3 helaas niet op (bestaand bedrijf CPC) en is wel een tongtwister.
Dank voor je tweede poging. Ik vind Social Concern een erg mooie. Helaas is de .com al vergeven maar ik leg m even in de week!

Optie 2 heeft zeker een tagline/slogan nodig.
Evt. voor 1 en 3:
'Advies voor de betrokken onderneming'
'Soul2business' kwam mij iets te gemaakt over (technotaal)
Bedankt voor de inzending. Ik ben geen fan van het woord soul (doet mij teveel aan muziek en religie denken).