Bedrijfsnaam voor een inspectie- en adviesbureau.

Datum start: 25-09-2010

Datum einde: 02-10-2010

Totaal budget: € 75.00
Nieuwste inzending
Book cover
nicolaicaryn

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Er is slechts behoefte aan een makkelijk te onthouden naam in binnen- en buitenland. Voor zover mogelijk moet de naam associaties hebben met duurzaamheid, techniek, bouwkunde en metaal.

Bedrijfsomschrijving


De onderneming legt zich toe op het onderzoeken, inspecteren en meten van gebouwen, woningen, (deel)constructies en (deel)installaties en het geven van advies met betrekking tot het voorgaande.

Doelgroep


De doelgroep bestaat uit particuliere woningbezitters, woningcorporaties, makelaars, vve's (betreft gebouwen en woningen) en de industrie (betreft (deel)constructies en (deel)installaties).

Kleuren, favoriete logo's, must haves


n.v.t.

Designer: ilseesli ilseesli
bedrijfsnaam-ilseesli-yaZFHHBA

Geen commentaar

ilseesliilseesli

Beste opdrachtgever,
Dank voor de feedback.
Deze is vlotter, qua uitspraak, zowel als je het nederlands als engels uitspreekt.
Ik hoor graag.
Vriendelijke groet, Ilse.

ilseesliilseesli

CB view is ook een optie.

jmadsahrijmadsahri

Beste Ilse,

Hiervan vind ik het onderschrift te lang. Daarnaast doe ik meer dan kijken (view). Succes met de volgende poging!

Groet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-ilseesli-BWPmIcdc

Geen commentaar

jmadsahrijmadsahri

Beste Ilseelsi,

Niet slecht, maar voor mijn gevoel kan het pakkender...

Groet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.