Je bent natuurlijk bezig met voorlichting geven over eten en daarmee maak je mensen bewust van wat ze eten. Heed betekent 'aandacht', 'awareness'. Jij voedt de aandacht/behoedzaamheid/bewustwording van mensen als het om eten gaat. Feedyourheed.nl is vrij!
Bedrijfsnaam voor freelancer in communicatie rondom voeding
- Wedstrijd van: IngePol
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-11-2017
Datum einde: 23-11-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


origineel, cool!

Coaching in voedingscommunicatie!

Foodcom.nl is vrij
Helaas is er al een bedrijf in voedingscommunicatie dat zo heet :(

Foodnuts.com is vrij! Food staat voor voeding en nuts voor nutrition, met een knipoog naar 'nut'.
Leuk idee! Waar ik een klein beetje mee zit is dat "nuts" in het engels ook "gek" kan betekenen.. in de zin van: she's nuts!
Ah ja dat is een goeie! Ik ga nog even verder nadenken over een goede naam. Je ziet het wel verschijnen. ;)