Dank voor uw reactie. Bemiddelen en arbeidsrecht heb ik gebundeld in de naam bemiddelrecht(.nl) Deze url is vrij en ik kan het logo voor u vertalen door uit het woord recht de letters \'echt\' te accentueren. Bemiddel(r)écht(!) is namelijk een leuke slogan!
Groeten,
Rene Kemper
Bedrijfsnaam voor mediation-en arbeidsrechtpraktijk
- Wedstrijd van: mkuiters
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-01-1970
Datum einde: 11-02-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedemiddag!
\'Bemiddelpunt\' verwoord mediation en conflictoplossingen. Deze naam is beschikbaar als www.bemiddelpunt.com!
Vr. groeten,
R. Kemper
Sterke naam, goed dat het Nederlands is. Dekt echter de lading tav het arbeidsrecht te weinig. Ik wil overigens een .nl domeinnaam, die is helaas vergeven.