Sorry Dennis, bij mn vorige MARKETCREW inzending hier heb ik "commentaar" en "uw naamsvoorstel" blijkbaar omgewisseld. Dus bij deze, op de goede manier. MARKETCREW, al dan niet met voorvoegsel "DE" of "THE". Universeel, makkelijk te onthouden, wijst op hetgene wat je wil doen en alle extenties buiten de .com zijn nog beschikbaar voor een website.
Vriendelijke groeten, Joris.
Bedrijfsnaam voor online marketing bureau
- Wedstrijd van: dennism
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 14-04-2013
Datum einde: 30-04-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



MARKETCREW

Beste,
ons voorstel is catchy, kort maar krachtig. Alle domeinextenties zijn beschikbaar (.com, .nl, .be, .eu,...).
Hopelijk tot snel!
Graag een toelichting op de gekozen bedrijfsnaam? Alvast bedankt!
Beste Dennis, de bedrijfsnaam op zich heeft geen samengevoegde betekenis maar de naam blijft identiek en catchy in alle Europese talen (wij hebben hier verschillende Europese nationaliteiten werken), is niet in strijd met andere bedrijfs -en merknamen, valt op én heeft àlle domeinextensies beschikbaar voor een complete vertegenwoordiging op het internet (was zeer schaars is tegenwoordig).
Soms is in onze ogen een catchy naam belangrijk dan een samenvoegsel van 2 betekenisvolle dingen.
Vriendelijke groeten,
Joris.
Beste Joris, bedankt voor je toelichting. Het hoeft van mij ook niet perse een samenvoeging te zijn van 2 of meer woorden. Ik vind dat achter de bedrijfsnaam wel minimaal een betekenis moet zitten, wil het zinnig zijn om te gaan gebruiken. Vandaar mijn bedenkingen bij deze bedrijfsnaam. Mocht je nog meer originele catchy ideeen hebben dan hoor ik dat graag. Bij voorbaat dank. Met vriendelijke groet, Dennis.
Hoi Dennis, tuurlijk dat versta ik. Ik had "marketcrew" (al dan niet met "de" of "the" ervoor) dan nog willen voorstellen. Enige nadeel is hiervan dat de .com extensie al weg is, de .nl en alle andere extenties zijn nog vrij.
Laat maar even weten wat je'r van vind Dennis.
Vriendelijke groeten,
Joris.