Beginnend newborn fotograaf zoekt
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: SabineDeRijbel
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Totaal budget: € 100.00
- Datum start : 11-08-2015 21:00
- Datum einde : 17-08-2015 15:00
- Status : Beëindigd
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 52
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Ik zoek een warme en liefdevolle naam, eenvoudig en niet te lang, die ik later ook als watermerk en logo kan gebruiken. Mijn naam mag in de bedrijfsnaam gebruikt worden, maar het moet niet. Het mag ook een korte slagzin zijn, zolang het maar liefde en warmte uitstraalt.
Bedrijfsomschrijving:
Doelgroep:
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Angel
-
-
Angel zegt
Hallo
Voor domeinnamen is het handigste als u Brandsupply verzoekt om er een besloten wedstrijd van te maken, domeinen zijn soms roofgoed...altijd goed uitkijken waar u controle doet of betreffende domeinnaam inderdaad vrij is (hier is eigenlijk maar 1 site voor geschikt en dat is sidn.nl, onafhankelijk en uitsluitend controle op .nl domeinen)
In het verre verleden is het mij al een keer overkomen dat een domeinnaam gekaapt werd binnen 1 dag tijd na controle op 1 van de vele aanbieders..je moet het zo voorstellen...ze worden wakker en zien een complete lijst met mooie en minder mooie domeinnamen....investeren een minimale bedrag en kunnen vervolgens meer vragen voor een gewilde domeinnaam.
Daarom is het ook handig om domeinnaam wedstrijden niet openbaar te doen
- veiligheid zoals hierboven beschreven.
- inzenders durven meer, vaak soms namen die mooi, kort en krachtig zijn
mijn naam stuur ik u nu via mail. -
Angel zegt
voor .be weet ik niet welke site onafhankelijk de .be namen controleert
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-