van purse...maar omdat het van goede kwaliteit is is het ook persistend. en het is een woordspeling tussen purse and assist!
Brandmerk/bedrijfsnaam voor in leer
- Wedstrijd van: t.klarenaar
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 24-05-2017
Datum einde: 06-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



OF TangGo Bag ... :)
het elegante kan via font worden weerspiegeld..

Geen commentaar

combo echte namen maar klinkt goed!:)
Heb jij ook een Tainette?
goed bedacht

keep in style..
te lang