Autobusvervoer.nl
bus verhuur
- Wedstrijd van: hassanbenhammi
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-09-2018
Datum einde: 25-09-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De post staat verkeerd om

omnibus is latijns voor bus maar heeft een goeie spin het is herkenbaar.
joh meen je dat nou? laat ik nou net al datzelfde 2 dagen terug hebben geschreven. Zie mijn inzending omnibus.nl, dus ook al heb je er vervoer aangeplakt, is het te gelijkend
omni is trouwens latijns voor 'voor iedereen/alles'
ik bedoel omnibus
oow oke sorry daar had ik niet naar gekeken exscuus.
Nogmaals niet gezien ik begon met de naam schrijven voordat ik veder gekeken had. en van de betekenis Oke ik vond wat anders dus misschien niet goed gekeken dan.
Oké dus omnibus.nl kan dus niet
omni_bus.nl wel , en omnibusvervoer.nl heb ik niet gecheckt, dat moet je aan Streats1 vragen :-)
Aan Streats1; ok, fijn om te horen dat het geen jatwerk was, in dit geval dan prima, kan ik me mee verzoenen ;-)
omnibusvervoer.nl is beschikbaar en Orangebowl heeft dan deze eer. wil namelijk niet van een ander zijn idee profiteren!
OrangOwl*