Vanuit de watersport betekend Downwind dat je de wind in je rug hebt.
Een mooi pakkende naam voor coachpraktijk
- Wedstrijd van: coaching
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 04-07-2018
Datum einde: 18-07-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Wanneer een klant bij jou komt, stapt deze persoon op bij jouw platform(station). Dit is wat je ze biedt, een platform. Je geeft ze een start en een opstap om zo zelf een route te kiezen.
wat mooi omschreven,dat is ook mooi als slogan erbij

Any (verwijzend naar je naam in het Engels, spreektaal) Route naar het geen waar jij ze bij helpt. Een nieuwe route bepalen.

Wellicht bekend bij je, maar overstag gaan is een term in het zeilen om een andere koers te gaan varen. Als je een nieuwe richting op wil zal je overstag moeten gaan om de juiste wind te kunnen vangen. Combinatie tussen lekker Hollands en vooruitgang :)