One way ticket (to the blues) is een lied geschreven door Hank Hunter en Jack Keller. Het lied werd in 1959 bekend in de versie van Neil Sedaka.
Frisse/Hippe/Moderne/fantasie bedrijfsnaam
- Wedstrijd van: Bas Lutke
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-10-2017
Datum einde: 21-11-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Blijkbaar is de domeinnaam reeds bezet :/

Geen commentaar

Geen commentaar

Met de letter a sta je altijd vooraan

Geen commentaar

Geen commentaar