Geen commentaar
Gezocht pakkende naam voor een adviesbureau gericht op MKB groeibedrijven
- Wedstrijd van: Renge Veltman
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-04-2020
Datum einde: 09-05-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Verwijzing naar gesmeerd lopen, raderwerk van interne processen, kwaliteit

Referentie naar 'rots in de branding,' toeverlaat.

Je stelt de ander in staat zich op een ander perspectief te werpen (oogpunt), een extern punt. Ook referentie naar meer inzicht.

Dedalus is een mythische griekse persoon die uit het labyrinth van de minotaurus kon ontsnappen (Daidalos, Daedalus). Hij heeft tevens het labyrint gebouwd. Betekent vaardige architect, artiest, vakman.