goede bedrijfsnaam gezocht

Datum start: 01-03-2012

Datum einde: 13-03-2012

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
BCCVL

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Onze huidige site als zodanig (www.bestcards.nl) voldoet uitstekend. Wij zijn echter op zoek naar een overkoepelende naam waar wij dan de betreffende productnaam aan vast kunnen plakken.

Bedrijfsomschrijving


Wij produceren al vele jaren plastic kaarten (klantenkaarten, ledenpassen, zorgpassen, ID cards, etcetera) maar leveren steeds meer aanverwante producten. Denk hierbij aan kaartprinters, keycords, badgehouders maar bijvoorbeeld ook rallysigns (borden voor op auto's die aan een rally meedoen).

Doelgroep


Wij richten ons primair op de zakelijke en non-profit markt, maar ook verenigingen, winkels en bijvoorbeeld festivals behoren zeker tot onze doelgroepen. Daarnaast leveren wij aan België, Duitsland en andere landen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Onze bedrijfskleur is paars (pms 254) dit willen wij zo houden. Ook de uitstraling als zodanig willen wij behouden.

Wij zoeken een kernachtige naam van max. 6-7 tekens welke we als algemene bedrijfsnaam kunnen gebruiken op in ieder geval een .com en .nl domeinnaam. Achter deze bedrijfsnaam willen wij voor specifieke productgerichte websites (die nu in ontwikkeling zijn) een toevoeging kunnen doen.

Als voorbeeld:
naam.com nl etcetera
naamcards.com .nl etcetera
naamprinters.com .nl etcetera
naamkeycords.com .nl etcetdra
naamshop.com .nl etcetera

Het gaat dus alleen om het 'naam 'gedeelte.

Designer: EgresRuska EgresRuska
bedrijfsnaam-egresruska-9mLb9bnc

EgresRuskaEgresRuska

andere extensies zijn ook vrij

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-egresruska-KeNpn1JQ

EgresRuskaEgresRuska

.nl en .com en overige extensies vrij

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.