Ik steek graag tijd in jouw time out.
Klaar voor de start - nu alleen nog een naam voor coach/trainer..
- Wedstrijd van: Charlotte73
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-10-2012
Datum einde: 01-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Combinatie van Positiviteit en Visie

Geen commentaar
Go! Gaan, en uiteraard Coach, sterk woordmerk/beeld en duidelijk qua inhoud wat je doet!

Geen commentaar

Geen commentaar
Op en up, je springt er samen op en wilt vooruit en verder. Je spreekt het uit als Open Up, wat het communicatieve weergeeft. De & is fris, jong en oogt creatief en uitnodigend.

Dat juiste zetje..
Eens niet een Inrichting voor mensen met problemen of vragen, maar in de richting. Want men moet toch de goede richting weer enigszins in.

Zit toch een stukje van je naam in zo ;)

Waar ik sta.

Geen commentaar

Geen commentaar
Nog een naam, de een is sterker dan de ander, maar alle domeinen van .nl zijn vrij, ik heb nog enkele inzendingen bekeken en 100PROCENT en Jijdaar zijn beiden bezet. Ik geef het maar even aan, voor je met een naam zit waar geen website bij kan.

Geen commentaar
Klinkt lekker, als je het mij vraagt. Het is positief en er zit iets in van op weg helpen, een wegwijzer, maar dan speciaal voor jou.

Klaar voor de start!
Alle .nl domeinen voor de ingevoerde namen zijn vrij!
Let daar goed op als je dit belangrijk vindt, bij Uturn bijvoorbeeld is deze bezet, zag ik.
Net als JijDaar.nl en SamenSterk.nl helaas. Het is zeer lastig om nog een korte Nederlandse uitspraak te vinden die niet geclaimd is.