Van 'to append': aanhangen, toevoegen. .nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.
Merknaam + Logo voor een Smartphone accessoires
- Wedstrijd van: nt-mobiel
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-04-2014
Datum einde: 22-04-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



.nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.

.nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.

.nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.

Een hele mooie korte naam. .nl domein is nu nog vrij.

'Mo' is de populaire/urban afkorting van 'more'. Maar kan in deze ook voor 'mobiel' staan. .nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.

.nl en .com domeinen zijn nu nog vrij.

.nl en .com domeinen zijn nu nog vrij. Wanneer u de wedstrijd niet besloten maakt is de kans echter groot dat buitenstaanders, die hier mooie domeinnamen komen 'oogsten', de naam gaat registreren. Om hem later eventueel aan u te verkopen.