Merknaam voor kledinglijn/webshop

Datum start: 05-10-2012

Datum einde: 12-10-2012

Totaal budget: € 99.00
Nieuwste inzending
Book cover
Jantijn

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Verzin een naam voor mijn nieuwe kledinglabel! Het liefst met personal branding, mijn naam is Marjolein. De meeste mensen kennen mijn als 'M'. Ik zou het leuk vinden als de M terug komt in de merknaam. Mijn vorige label was MleinFashion en MARvelous. Kunnen jullie mij helpen aan een nieuwe naam?

Bedrijfsomschrijving


Deze kledinglijn is voor dames die op zoek zijn naar glamour, casual chic! Kleding die in Italie en Spanje te koop zijn voor de hoofdprijs, maar bij mijn winkel voor een nuchtere Hollandse prijs! Voor ieder wat wils, voor elk budget. Alle dameskleding, schoenen en accessoires.

Doelgroep


Dames, of natuurlijk heren die een mooi kado voor hun lief zoeken!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wel: Zachte kleuren, back to nature, laid back, perkament achtig, steigerhout, aarde tinten, zie bijvoorbeeld: theoceanrepublic.nl
Niet: oilily, felle kleuren, overweldigend, druk, flashy

Designer: Jamie_Maria Jamie_Maria
bedrijfsnaam-jamie-maria-6K4fh3xo

Geen commentaar

Jamie_MariaJamie_Maria

Uiteraard kan ik hier ook een mooi passend logo en huisstijl bij maken indien gewenst!

MarjoleinBosMarjoleinBos

Dank je wel voor het meedenken. Dit is echter niet helemaal wat ik zoek. De naam mag exclusiviteit uitstralen. Iets unieks zijn.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.