Geen commentaar
Naam ( later logo ) voor merk groenten
- Wedstrijd van: GreeneryWP
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 06-10-2016
Datum einde: 13-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Geen commentaar
Of CropCatch
Naam is voor mijn gevoel te lang
Crop Catch!
Ik vind deze zelf ook iets te lang hoor! Vandaar ook CropCatch! Maar Crispy Crops of Crunchy Crops vond ik zelf 'lekker en smakelijk'klinken, omdat knapperig/krokant aantrekkelijk is waar het voedsel betreft en zeker ook groenten:)
Geen commentaar
Geen commentaar
Of: Naturelicious
Geen commentaar
Of: Greenereach
Geen commentaar
Geen commentaar
Legume Legend
Sorry, Legume Legend had ik moeten uploaden:(
Geen commentaar
Geen commentaar
Geen commentaar
Geen commentaar
Geen commentaar
Naam is te lang voor mijn gevoel
Geen commentaar
Geen commentaar
of: Holland Harvest/Hollands Harvest
Geen commentaar
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International