Geen commentaar
Naam voor bedrijf in houten zadelkamers
- Wedstrijd van: lemmen
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 31-07-2019
Datum einde: 07-08-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Relateert natuurlijk aan "incredible mister Ed" Misschien te grappig voor jullie,maar ik hoor me al de telefoon opnemen met "goede morgen, u spreekt met "a horse of course" ,dat blijft wel bij !

Onze Robin, goed te onthouden en alle elementen ; paardrijden/de bossen/zeer Engels/ domein.nl is vrij.

Zegge; Richard the third. De beroemde zin in het gelijknamige toneelstuk van shakespeare "a horse, a horse, my kingdom for a horse, zal bij velen de associatie zijn bij de naam Richard III . Het .nl domein is vrij

Het is een klein plaatje in Amerika.Ik vind het woord "waardig" erin wel mooi.

"Sudeley" is een kasteel in Engeland met een zeer bewogen geschiedenis.Ik vind de alliteratie erg mooi.

Met een referentie aan onze koning.
dit geeft stof tot nadenken. goed bedankt