Geen commentaar
Naam voor coöperatie van maatschappelijk gedreven ondernemers
- Wedstrijd van: Onno
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-11-2013
Datum einde: 19-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Deze naam bestaat uit tweede losse woorden die samen niet een sterk woordmerk vormen. Maatschap duidt op de maatschappij, maar wellicht ook op onze bedrijfsvorm. Dat is echter geen maatschap, maar een coöperatie. Daarbij leg ik in de bedrijfsnaam liever niet de nadruk op onszelf of onze bedrijfsvorm, maar op wat wij voor opdrachtgevers kunnen betekenen. Wat gebeurt er bij een opdrachtgever als wij aan het werk gaan? Of wat laten wij achter als we weer weggaan?