Als een variant op 2ndHandYachts.
naam voor een bedrijf dat bemiddelt in 2e hands wedstrijd zeilboten
- Wedstrijd van: fransdriessen@me.com
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-02-2016
Datum einde: 01-03-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Als een variant op 2ndHandYachts.

2ndHandYachts":met 13 letters niet de kortste naam, maar met het grote voordeel dat de naam een generieke, "woordenboeknaam" is! Het optimeren op "preciesomschrijvende" Keywords geeft een niet te onderschatten voordeel bij zoekmachines zoals Google, Yahoo etc., en leidt tot aanziendelijke besparingen op het reclamebudget in verhouding tot een willekeurige fantasienaam, die eerst nog een begrip moet worden.
2ndHandYachts.com en 2ndHandYachts.nl zijn nog vrij!
2ndHandYachts.com en
2ndHandYachts.nl zijn nog vrij.

Jullie zijn 3 kerels die alle 3 fanatieke wedstrijdzeilers zijn, en jullie willen je onderscheiden van bestaande bemiddelaars, op het gebied van:
1) doelgroep,
2) wedstrijdboten van 7 tot 12 meter,
3) service.
Vandaar de naam "Super3boats". Indien jullie met een treffende tagline, duidelijk maken waar "Super3boats" voor staat, is het een naam die iedereen meteen kan onthouden, en voor bemiddeling in 2de hands wedstrijd zeilboten in die groep een begrip wordt!
Alle domeinextensies van Super3boats (.com, .nl etc.) zijn nog vrij.
Datzelfde geldt ook voor Super3Yachts.

"Yachts2sail" is naar mijn idee, niet alleen internationaal gemakkelijk te onthouden, maar door het gebruik van 2 (i.p.v. "to") kan aan dat getal ook nog een dubbele betekenis toegekend worden. (van 2de hands, second hand...) Misschien zien jullie dat ook zo. Yachts2sail.com + Yachts2sail.nl zijn nog vrij.