Naam voor een webshop in zelf online te ontwerpen servies

Datum start: 09-11-2010

Datum einde: 07-12-2010

Totaal budget: € 75.00
Nieuwste inzending
Book cover
wouter

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


• Naam moet de lading dekken van het zelf kunnen kiezen uit designs/designen van een product (productaanbod is servies)
• Naam is maar op een manier te spellen, geen liggende streepjes
• Fris, eigentijds
• Een knipoog mag, niet te ver gezocht
• Naam is zowel kvk als .nl beschikbaar
• Naam is ook geschikt voor expansie (Belgie/Duitsland)

• Géén fantasienaam
• Géén te algemene naam (saaie naam)
• Géén mix van talen
• Naam moet afstand nemen van het ‘plak-een-foto-op-je-mok-gevoel’

Zelf hadden wij de bedrijfsnaam 'The Plate Factory' bedacht, maar niet iedereen reageerde hier positief op; kort gezegd vond men de naam te beperkt, te industrieel, te zakelijk klinken.? Op de bedachte ondertitel – Happiness being served - kregen wij wel veel positieve berichten. Afhankelijk van de naam kan deze ondertitel behouden worden.

Bedrijfsomschrijving


Voor elk moment en voor ieder persoon heeft deze webshop een passend design dat desgewenst gepersonaliseerd kan worden. Ontwerp je liever helemaal zelf, dan kan dat ook! De producten die aangeboden worden zijn: borden (grootste item), bekers, bakjes, schalen, potten enzovoorts in verschillende materialen (melamine, aardewerk, porselein);

Ik heb een voorliefde voor alles wat met personalisatie te maken heeft en een grote interesse in de toepassingsmogelijkheden van nieuwe technologien. Gedreven, service-gericht, professioneel, van deze tijd, dat ben ik;

Brand values:
• Ambitie
• Inspiratie
• Professionaliteit
• Betrouwbaarheid
• Klantgerichtheid
• Happiness;

Brand promise
• Het dagelijkse leven net even wat leuker en eenvoudiger maken;

USP’s
• Zelf een ontwerp kunnen kiezen of maken (ipv een kleine selectie vooraf bepaalde designs waar je alleen een naam en een logo aan kan toevoegen)
• Mogelijkheid tot personaliseren
• Vrolijk en uniek
• Alledaagse gebruik van de producten




Doelgroep


• Particuliere markt
• Zakelijke markt

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hoor graag kleurensuggesties passend bij de naam. Op termijn zullen verschillende reeksen te designen ontwerpen uitgezet worden via deze site.

Designer: thalent thalent
bedrijfsnaam-thalent-GdzrElkW

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-thalent-JTQMbLCC

thalentthalent

Servies kleien kan ook.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-thalent-dEzsrV5s

thalentthalent

Ondertitel: Geen wokken, wel mokken
Bij harrypottery: Tover uw eigen servies tevoorschijn
of: Tover uw saaie vaatwerk om in fantastische/mooie/verzin een superlatief/ unieke serviesgoed.

thalentthalent

Of:
Claygod: Everything is possible for you
of als ondertitel: It's your cup of tea

thalentthalent

Trouwens, It is your cup of tea is beter. (klemtoon op is)

Geeske BuremaGeeske Burema

Beste,
CreateAPlate and CreateYourPlate zijn geregistreerde merknamen.. en precies voor hetzelfde concept (in VS). Met het woord pottery heb ik niet zoveel en vind ik te weinig geschikt voor de zakelijke markt die ik ook graag wil bedienen. HappyPlate vind ik leuk, maar is het nog niet. Ik vind de ondertitel 'it is your cup of tea' heel erg leuk. Ik had die zelf ook bedacht als naam zelfs, maar is al bezet. Maar wie weet kan je daar verder op door denken?
Groeten, Geeske

Geeske BuremaGeeske Burema

Als toevoeging nog: iets in de trant van een 'eigen touch' ergens aan geven?

thalentthalent

Ik zal nog eens even kijken. Trouwens dat die namen in de VS zijn geregistreerd maakt niet uit voor europa. Hier is het nog geen merk en zijn de domeinnamen ook vrij.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.