VINGERKNIP
Vingerknip staat voor een snel, makkelijk, bediend op uw wenken. Met een sterke slogan kan je qua idenditeit veel mee doen.Het is altijd de bedoeling dat doelgroepen getriggert worden door woorden en beelden die niet direct op het eerste zicht naar een dienst of product verwijzen.
Alle domeinnamen van vingerknip zijn vrij. ( .nl; .com; ... , zie neostrata.nl)
Vingerknip / uw verzekering pakketpolis in een vingerknip :)
De Vingerknip Verzekeraar: vingerknipverzekeraar.nl
naam voor verzekeringspolis
- Wedstrijd van: Erik_DWW
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 04-02-2022
Datum einde: 19-02-2022
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



easypeasy: makkelijk
insurance: verzekering
inspelen op een bijzondere domeinnaam: .insurance
( wel 1500€ per jaar om aan te kopen/ combell.com)

easy peasy: makkelijk
support: steun
www.easypeasy.support is vrij