Geen commentaar
Nieuwe bedrijfsnaam, bij succes volledige huisstijl
- Wedstrijd van: hsmeets
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-05-2012
Datum einde: 09-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


En minutes to go.nl had ik ook nog.

Minutes is al in gebruik, maar x staat voor het x aantal minuten
Spreekt me niet aan, helaas.
Tunni.nl ?
Of callbee.nl
oh phaps.nl ?
Het blijft moeilijk, ook deze klikken nog niet bij mij. Je hebt wel een enorme output!
Ja ik hoop iets te vinden wat ineens wel klikt. =)
Probile.nl misschien als in Pro-mobile
Pro-mobile of promobile is mooi maar domeinnamen zijn al weg. Probile: jammer maar "bile" is Engels voor gal, dat smaakt niet zo lekker ;-)
Hmm nee dat word hem dan ook niet, jammer want Probile.nl was nog wel beschikbaar en vond ik erg als mobile klinken. Maar ik ga weer verder.
Proffes.nl?
Tja, beetje incompleet woord, zegt mij niet veel.
Oke, het stond als afkorting voor Professionals. Die in dit bedrijf werken.
Dat had ik wel geraden, maar het ziet er zo afgehakt uit...
Oke geen probleem, ik kom dalijk ineens met iets wat je wel grijpt. ( hoop ik )
Heel graag!
Minutes to go.nl ?
Minitz.nl ?

Geen commentaar
Ha, een letter er aan vastgeknipt! Deze is het ook nog niet helaas
Telatude.nl ?
combinatie van Tele ( van telecome ) En attitude.
Te kunstmatig, helaas. Ligt wel lekker in de mond maar de betekenis zal alleen maar vraagtekens oproepen.

Geen commentaar
:-)
Misschien Onnect? Klinkt als connect, maar niet helemaal.
Klinkt een beetje afgeknipt aan de verkeerde kant...

Geen commentaar
Of - connect screen
- connect worthy
Is allemaal wat te veel "geconstrueerd". Een lekker woord zou het mooiste zijn.
Oke, het liefst gewoon een kort maar krachtig woord. Ik blijf gewoon door stormen hoor!
Ja graag, het is bij dit soort dingen heel vaak niet goed totdat je het opeens wel treft...

Geen commentaar
heeft niets met telecom te maken, bovendien lang en ingewikkeld voor een bedrijfsnaam.

Slaat op de volgende regel, Er zal relatief weinig rechtstreeks contact tussen bedrijf en consument-klant zijn, bestellen en support gaan via self service website. Daarnaast maken de bedrijven/consumenten misschien een 'switch' van een ander bedrijf naar dat van jullie.
Er zal relatief weinig rechtstreeks contact tussen bedrijf en consument-klant zijn, bestellen en support gaan via self service website. Hiermee bedoel ik het woord in de zin van dat jullie de schakel zijn ertussen.
Leuke denkrichting. Domeinnaam is niet beschikbaar...
Oh jammer, toen ik keek op de website van SIDN.nl gaf die niks aan. Kijken jullie op een andere website? Dan houd ik die ook in de gaten.
one.com Marloes Groetjes

Omdat de consument een goed abonnement/keuzen verdiend, Plus niet te vergeten de technicus die je omschrijft, die jaren van ervaring in dit bedrijf stoppen!
Oh hij is helaas ook niet meer beschikbaar, jammer dat zoveel al bezet is.

Geen commentaar
Zou een leuke naam zijn voor een dienst, maar ik zie hem niet voor het bedrijf.
Ben, Simpel en Tringg vind ik ook goede voorbeelden
Misschien iets in de richting van Easysim? De easy slaat op dat jullie het makkelijk maken te communiceren, de sim staat in die dit geval niet voor dat er alleen simkaarten worden verkocht. Maar in elke telefoon gaat een simkaart.
Is op zich wel leuk maar domeinnaam is niet vrij en bij de Easy Group zullen ze de messen slijpen. De denkrichting vind ik wel goed.
haha oke dus niks met easy, ik ga verder denken!

Geen commentaar
Tja, begint wat te worden. Wordt hem niet want we gaan niet alleen SIMs leveren, maar op zich spreekt het wel aan. Doorploeteren!

Geen commentaar
Zou eventueel voor consumenten kunnen maar lijkt me niet bij MKB-klanten passen.
Misschien iets rondom de term SIM? Simyo van KPN was destijds een gouden idee.
Ik blijf gewoon doordenken, en dan hoop ik dat we samen tot een goede uitkomst komen!
Graag! "A crazy idea can lead to a good idea"!

Geen commentaar
Vind ik lang en ingewikkeld. bovendien geen relatie naar onze business

Geen commentaar
Als iets meer enthousiast, maar is dit soort namen niet wat achterhaald?
Deze is ook niet vrij in .nl of .com beiden bezet. MVG
Nou ik kom nergens uit als ik ze invul.
Maar ik ben al aan het verder denken want ik vond ook een naam met bel of call wat voor de hand liggend.
domeinnamen kun je checken via bv sidn.nl, ook als ze niet actief zijn maar wel aan iemand toegekend vind je het daar terug

Geen commentaar
Combinatie van nederlands en engels woord in 1 naam vind ik niet mooi.

Geen commentaar
Klinkt me wat al te goedkoop, geen professionele uitstraling