Geen commentaar
Nieuwe bedrijfsnaam + LOGO voor kinderopvang!
- Wedstrijd van: GOB
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-10-2010
Datum einde: 24-10-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Yannick,
Dank je wel voor deze 2e inzending.
Als opmerking hierbij wil ik aangeven dat ik persoonlijk niet van geel houd als boventoon (maar goed, dat valt natuurlijk snel aan te passen).
Het mag meer pit hebben, iets te soft voor mij. De naam zou ik niet willen gebruiken voor het bureau.

Geen commentaar
het is bijvoorbeeld mogelijk kleurplaten te fabriceren met daarop 'koekies' met gezichten zoals we deze kennen van bijvoorbeeld MSN
Beste Yannick,
Dank je wel voor het ontwerp.
De naam en de uitstraling omvat voor mij niet het gastouderbureau dat we zijn of willen zijn. Het straalt voor mij niet het vertrouwen uit en de professionaliteit die we zoeken.
Ik heb even gecheckt, maar www.koekies.com is reeds bezet en www.koekies.nl moet overgekocht worden zoals ik dat begrijp.