Eventueel bedrijfsnaam \'pixelking\' en dan de cursisten \'pixel princes\' of \'pixelprinsen\' noemen.
Nieuwe media cursussen & workshops voor frisse ambtenaren.
- Wedstrijd van: EdoP
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-02-2011
Datum einde: 27-02-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hallo,
Ik zocht naar iets dat een beetje stoer klinkt, zodat de ambtenaren die dan een cursus volgen naar elkaar kunnen verwijzen als \'pixeljockeys\' of \'mousejockeys\'. Tweeledig dus, omdat het ook de bedrijfsnaam kan zijn, maar zeker ook als bindend element voor de cursisten kan gelden.
Leuke motivatie, klinkt ook wel lekker inderdaad. Kun je nog wat doorgaan op dit thema?