plezier hebben is natuurlijk het allerbelangrijkste in een club. Folie is een kort maar krachtige naam, het is frans voor plezier/pret.
Folie is in het nederlands natuurlijk folie om mee in te pakken, het houd producten vers en bij elkaar. De club is vers ingepakt in een nieuwe stijl, waar iedereen bij elkaar kan komen.
Nieuwe naam voor een Club ( discotheek).
- Wedstrijd van: Bas1976
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 10-01-2013
Datum einde: 24-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

