Geen commentaar
Originele naam voor boekhoudkantoor
- Wedstrijd van: kantoorcollier
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-08-2014
Datum einde: 08-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Ik hou wel van de stijl "boek ze".
Ja het is duidelijk en door het op deze manier te gebruiken (afsluitend met de z) geef je er ook een jonge en strakke touch aan!

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar