T r e n d s u p p
Trendsupp: een samenvoeging van 'trend' en 'support'.
Daarnaast in klank 'trends UP!'.
Enkele beschikbare domeinen:
www.trendsupp.nl
www.trendsupp.com
www.trendsupp.eu
www.trendsupp.be /.de /.fr /.co.uk, etc.
Met vriendelijke groet,
Minte Poldervaart
-Mintesign-
Pakkende bedrijfsnaam voor startende zzp-er in kwalitatief onderzoek
- Wedstrijd van: Annegreet van der Lee
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-03-2014
Datum einde: 31-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank! De naam die ik zoek moet denk ik meer de diepgang weergeven waar ik naar zoek in kwalitatief onderzoek. Geen cijfers, maar juist het naar bovenhalen van onderliggen gedachtes, motivaties enz. Deze is wel leuk!

P r o m i n e n t z
Enkele beschikbare domeinen:
www.prominentz.nl
www.prominentz.com
www.prominentz.eu
www.prominentz.be /.de /.fr /.co.uk, etc.
Met vriendelijke groet,
Minte Poldervaart
-Mintesign-