pakkende en toffe bedrijfsnaam voor organisatie advies bureau (ZZP) dat MKB bedrijven helpt gezond door te groeien

Datum start: 02-10-2012

Datum einde: 16-10-2012

Totaal budget: € 99.00
Nieuwste inzending
Book cover
RobbieO

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zoek een pakkende bedrijfsnaam in het Nederlands voor mijn bedrijf (ZZP). Ik wil graag een beeldende naam, waar vervolgens een ondertitel onder komt (organisatie advies bureau).
Ik ga me richten op (MKB) bedrijven die door snelle groei en succes problemen ervaren met hun interne organisatie. IK wil deze bedrijven helpen weer terug te komen in balans, om zo gezond door te kunnen groeien.
De bedrijfsnaam kan een woord zijn of bijvoorbeeld drie woorden. Daaronder komt dan een ondertitel met bijvoorbeeld “organisatie advies voor bedrijven in groei”.
Omdat de klant MKB is (ondernemer) wil ik liever een Nederlandse naam, die niet een te hoog consultancy gehalte heeft.
Ik had zelf al wat namen gedacht als: Villa Groei, Schot in de zaak, Schwung
Hoop dat jullie met iets leukers en stoerder komen!!!

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


MKB bedrijven (niet branche specifiek)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: eteee eteee
bedrijfsnaam-eteee-HYjrHyMq

eteeeeteee

"Consultant" heeft een andere lading dan "consultatiebureau". In uw bedrijf gaat het om gezond doorgroeien, dus is dat wel een toepasselijke grap. Ik speel er een beetje mee. Ik denk dat het bij veel aspirant klanten wel de juiste toon treft, en iets geeft om even om te lachen. Pay-off wordt dan bijv: öm uw bedrijf gezond laten groeien".
Ben benieuwd naar uw reactie.

nicolettenicolette

sorry niet zo leuk...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.