Pakkende naam voor een nieuw te starten onderneming (kledingcoach)

Datum start: 20-12-2018

Datum einde: 04-01-2019

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
Design 4 All

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Beste creatievelingen!

Ik wil binnenkort gaan starten als kledingcoach voor vrouwen. Ik wil zowel kleur- als stijladviezen gaan geven aan particulieren, en eventueel bedrijven. (De website heb ik hier nog niet voor)

Ik ben van plan om workshops te gaan geven, sessies aan te bieden om te 'shoppen in eigen kast', kleur- en stijl adviezen te geven aan particulieren. Tevens zal ik ook in te huren zijn als personal shopper.

Daarnaast heb ik ook recentelijk een praktijk voor psychosociale therapie opgestart. (www.praktijkblooming.nl) Ik wil heel graag een link plaatsen op beide websites van beide ondernemingen.


Ik denk aan twee dingen:

Optie 1 is:

De naam is aanvullend op mijn praktijk Blooming. (www.praktijkblooming.nl)

'Blooming' betekent o.a: kleur, bloeien, levendig.

Optie 2:

De naam is compleet anders. Origineel, maar pakkend. Eventueel gelinkt aan mijn eigen naam (Charlotte)

Het logo: komt na deze wedstrijd


Succes en ik ben heel benieuwd!

Hartelijke groet, Charlotte

Bedrijfsomschrijving


Een nieuw te starten onderneming als kledingcoach voor vrouwen en bedrijfsleven. Ik wil kleur- en stijladviezen gaan geven aan particulieren en later evt. ook voor bedrijven.

Ik wil graag een link plaatsen op mijn andere site www.praktijkblooming.nl. Dus de naam mag een link hebben met 'Blooming' maar hoeft niet. Blooming betekent: kleur, levendig, groei, in excellentie conditie zijn, floreren etc.

Doelgroep


- Vrouwen, en evt later bedrijven

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het logo: wedstrijd start ik na deze wedstrijd.

Designer: Jolanda1712 Jolanda1712
bedrijfsnaam-jolanda1712-wk2Fxi88

Geen commentaar

BLOOMINGBLOOMING

Bedankt Jolanda! Ik heb echter geen klik met de namen tot nu toe.. Ik zoek een naam die wel zegt wat ik doe. Kleur en stijl advies geven. Ik wil een link op beide sites plaatsen. Maar de onderneming staan wel los van elkaar. Dat is me nu wel duidelijker geworden. Groetjes!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-jolanda1712-w7iX9pk8

Geen commentaar

BLOOMINGBLOOMING

Hi Jolanda, Ik heb de omschrijving van wat ik wil aangepast. Blijkbaar werkt het niet zo goed op deze manier. Het gaat wel echt om het uiterlijk. Ik geef kleur en stijl adviezen. En wil de link plaatsen op mijn andere website. Ik hou de business wel gescheiden verder. Hopelijk kun je er iets mee? Groetjes!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam-jolanda1712-rnUTWh28

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.