PART 1 : Concept-/bedrijfsnaam die inslaat als een BOM en die "very sticky" is...

Datum start: 06-11-2009

Datum einde: 13-11-2009

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
Kennboss

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een naam die "sticky" is - die niet noodzakelijk moet verwijzen naar een jobsite concept (wat betekent bv. Skype nu ? Maar iedereen kent het ondertussen !) - een naam die niet vast hangt aan een bepaalde taal (we draaien in 3 talen : NL, FR en EN)

Bedrijfsomschrijving


we zijn een bestaande jobsite voor IT profielen die heel binnenkort gaat uitbreiden naar andere soorten van profielen (finance, hr, sales, ...). We zoeken een algemene naam die de hele lading dekt, maar die tevens toelaat om middels een simpele "prefix" weer te geven over welke sub-site het gaat. Bv. nu opereren we onder "IT-JobBank" en we zouden hier Finance-JobBank, HR-JobBank, ... van kunnen maken, maar dit willen we niet omwille van diverse redenen.

Doelgroep


Zowel B2B (onze betalende klanten) als B2C (on gratis registrerende werkzoekenden - en de "C" van B2Cstaat bij ons voor "Candidate" ipv Consumer :-)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


ik hou wel van het Skype concept, maar laat dit geen beperking zijn !

Designer: serafine serafine
bedrijfsnaam-serafine-06xJCXtw

Geen commentaar

david.donkers@it-jobbank.bedavid.donkers@it-jobbank.be

kan je wat meer info geven over "de rationaal" achter de benaming ? BEsides that, I LOVE tomatoes ;-)

serafineserafine

de tomaat is een vrucht die veelzijdig wordt toegepast, net zoals dat jullie site voor meerdere takken wordt gebruikt. De tomaat staat ook bekend om versterking van de weerstand, dat duidt op een sterke partij. Verder is de vrucht erg populair en is het in Frankrijk zelfs de "pommes d'amour".

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.