Jessebel wat mij betreft hierbij mijn definitieve inzending. Eventueel kan ik buiten deze inzending nog werken aan het logo, omdat je ook in eerste instantie alleen een nieuwe bedrijfsnaam zocht. Toch? Ik kan/mag hier maar een beperkt aantal inzendingen plaatsen. En ik wil mijn skills graag elders ook nog gebruiken. Ik reken op je begrip.
Hartelijke groet Karin
Sexy en Catchy bedrijfsnaam voor startende zelfstandige!
- Wedstrijd van: Jessebel
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-08-2010
Datum einde: 18-09-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Zeker geen zwart in het logo svp

Ik plaats nu een paar variaties op het eerste ontwerp. Wil je me laten weten welke kleuren je het meest aanspreken?
Excuus 'design' vergeten
Zeker geen zwart in het logo svp.

Geen commentaar
Dit mag verwijderd worden.

ComMa's andere stijl.
Karin,
Ik voel meer bij de invulling die je aan je eerste ontwerp hebt gegeven.

Het Logo voor ComMa's.
Hartelijke groet,
Karin Scholte
Beste Karin,
Het is je gelukt:-).
Dank voor jouw inzending.
Het speelse font vind ik leuk gekozen. De gekozen kleuren echter minder:-(. Zou je daar nog even naar willen kijken?
Ik ben daarnaast benieuwd te weten wat de gedachtegang is geweest achter dit ontwerp.
De omschrijving die je hebt gegeven over de naam heb ik overigens doorgelezen en spreekt mij zoals reeds aangegeven enorm aan! Dat wil ik nogmaals meegeven.
Beste Karin,
Het is je gelukt:-).
Dank voor jouw inzending.
Het speelse font vind ik leuk gekozen. De gekozen kleuren echter minder:-(.
Ik ben daarnaast benieuwd te weten wat de gedachtegang is geweest achter dit ontwerp.
De omschrijving die je hebt gegeven over de naam heb ik overigens doorgelezen en spreekt mij zoals reeds aangegeven enorm aan! Dat wil ik nogmaals meegeven.
Hallo Jessebel,
Het is speels, geeft diepte en weergeeft de letterlijk sfeer van een comma. De 's springt daar los van door de blauwe kleur. Tenminste dit is het gevoel wat het mij geeft. De kleuren zijn fris en vrolijk, ik heb het gevoel dat dat bij jou past. Zonder je te kennen...
En dat is waarschijnlijk ook de reden dat de kleuren je niet meteen aanspreken. Ik hou zelf veel van basis kleuren (zwart, wit, grijs) in combinatie met een frisse kleur. Is dat dan meer wat je zoekt? Een kleur kan een karakter (of gemoedsrust) heel goed omschrijven. Aan wat voor MKB bedrijven moet ik hier denken? (Sexy)Kleding,etenswaren of speelgoed want daar moet het ook bij passen toch? (wat is de doelgroep?)
Hoi Esther, ik heb voor de gein online een kleurtest obv het karakter gedaan. Wat schetst mijn verbazing: hieruit komt de kleur warmpaars. Exact de kleur die jij in je eerste ontwerp gebruikt hebt. De omschrijving erbij luidt; Warm paars versterkt het wezenlijke van de mens. Mensen die kiezen voor warm paars zijn esthetisch, romantisch en sensueel. Het zijn fascinerende mensen die zich op een positieve manier onderscheiden van de rest. Zij zijn de grote idealisten onder ons en helpen de wereld te verbeteren.
Mooie omschrijving niet ;-). Ik zou echter toch graag een aantal suggesties van je willen ontvangen in andere kleurencombinaties. Zeker ook wel frisse kleuren. En zeker geen basis kleuren. Teal, licht roze, lime, violet, aquamarine, warm paars, olijfgroen, donkermagenta en turquoise zijn een paar kleuren die mij wel aanspreken. Hopelijk kan je daar wat mee. Ik zou overigens graag een wijziging in dit geval doorgeven vwb de ondertitel. Graag zie ik die in de volgorde: Marketing Communicatie Design. Dat vind ik beter klinken bij Comma's. Kun je de komma's ertussen ook door ? vervangen? Qua doelgroep: erg divers.. van MKB horeca/detailhandel - MKB zakelijke dienstverlening.
Succes!
Hi Jessebel,
Wat betreft de ondertitel dat wil ik wel aanpassen maar dan klopt de volgorde in de bedrijfsnaam niet meer. (zie mijn eerste beschrijving) Wil je dat ik de comma's in de ondertitel vervang voor vraagtekens? Of wordt dit door deze website vervormd. Lijkt me niet dat je dit bedoeld.
Begrijp ik het goed dat je wel het font zo wil houden maar alleen andere kleurstellingen wilt zien? Om te voorkomen dat het een al te bont geheel wordt wil ik me beperken tot 3 kleuren, mee eens? Ik wacht even op je antwoord voordat ik weer aan slag ga.
Groetjes
Nee de volgorde in de bedrijfsnaam icm de ondertitel dient absoluut intact te blijven. Laat de ondertitel dus maar in deze volgorde. Graag de komma's in de ondertitel vervangen door streepjes (-), bullets (.) oid. Omdat ik jou hierin vrij wilde laten had ik een vraagteken aangegeven. Misschien dat spaties ertussen ook al volstaat. Het font kun je inderdaad vasthouden. Qua kleurencombinaties; graag 2 of 3.
Succes!