Mijn nieuwe voorstel, ben opnieuw benieuwd naar uw reactie. .com .net en .nl zijn uiteraard nog vrij
Social enterprise zoekt naam
- Wedstrijd van: ElinevanEs
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-05-2014
Datum einde: 13-05-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



.com en .net nog vrij, samentrekking van hotel en elles (Frans vrouwelijk meervoud) en dan samen ook als hotel en les; waar je iets leert. Ik hoor graag uw reactie. Met vriendelijke groet, Marianne
Leuk bedacht! We zoeken alleen helaas namen die niet verwijzen naar vrouwen omdat we ons misschien in een later stadium ook gaan richten jongens. Heb je nog meer ideeeën?