Wanted: bedrijfsnaam voor lichaamstaal training en coaching startup
Wedstrijd gegevens:
Pakket zilver
- Wedstrijd van: Body language startup
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Totaal budget: € 229.00
- Datum start : 31-03-2015 11:10
- Datum einde : 09-04-2015 11:06
- Status : Beëindigd
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 119
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
Wie ben ik?
Ik ben een jonge vrouw, afgestudeerd psycholoog met een specialisatie in lichaamstaal training en coaching. Als professional ben ik serieus met mijn werk bezig, maar creëer vaak een toegankelijke en redelijk informele sfeer. Dit mag in de bedrijfsnaam terug komen.
Wat doet het bedrijf?
Ik geef lichaamstaal training en coaching aan allerlei verschillende doelgroepen, veelal business, maar ook trainingen en workshops voor particulieren. Een professionele uitstraling in de naam in wenselijk.
Ik help mensen om hun communicatie te verbeteren: effectief communiceren en doelen bereiken. Voornamelijk non-verbale communicatie en ook een stukje verbale communicatie. Dit doe ik bijvoorbeeld door hen te trainen in het lezen en het effectief inzetten van lichaamstaal. Bijvoorbeeld in werkgerelateerde situaties zoals bij leiding geven, presenteren, gezag en zelfvertrouwen willen uitstraling, bij onderhandelingsgesprekken, bij het solliciteren, etc. Ook kunnen individuen gecoacht worden op hun lichaamstaal zodat zij effectiever en authentieker kunnen communiceren. Ik geef ook trainingen voor particulieren omtrent lichaamstaal en dating, lichaamstaal voor hulpverleners en therapeuten, lichaamstaal voor beveiligers (zoals op schiphol) en justitieel personeel (penitentiaire inrichtingen). Een brede doelgroep dus. Iedereen gebruikt immers lichaamstaal.
Ik hoop dat de bovenstaande informatie inspiratie creëert voor het bedenken van een bedrijfsnaam.
Doelgroep:
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Xless Design
-
-
Toelichting van de designer Xless Design:
Met lichaamstaal breng je een boodschap uit naar een ander (message). Maar niet iedereen begrijpt het, vandaar hidden. En dus aan u de taak om dat uit te leggen.
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Xless Design:
Combinatie COR(pus) + Text (text als in: taal)
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Xless Design:
Corpus (latijn: lichaam) + ation,
doet denken aan het woord 'corporation'. -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-