Bij deze een visitekaartje dat ik heb gemaakt bij mijn ontwerp om een indruk te geven of het logo hier ook voor geschikt is.
Zou u feedback willen geven?
Bij voorbaat dank.
Wouter Zwarekant
bedenk een pakkende bedrijfsnaam + logo voor mijn werk als weddingplanner
- Wedstrijd van: henriette69
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-11-2010
Datum einde: 12-12-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wouter dank voor je nieuwe suggestie. Vind het geheel een beetje soft overkomen en de naam is niet zo pakkend.

Hallo,
Bijgaande een nieuwe versie van het ontwerp dat ik al eerder had gemaakt met de naam ''Unieke Dag".
Deze versie heeft de naam "That Special Day". Een naam die al uw drie activiteiten dekt en dus niet alleen geassocieerd wordt met een bruiloft.
Hetzelfde ontwerp heb ik aangehouden om u hier zeer over te spreken was. Maar mocht u nog aanpassingen willen zien, dan hoor ik het graag.
Ik zal straks tevens een voorbeeld van een visitekaartje uploaden.
Fijne avond,
Wouter Zwarekant
Het uploaden gaat constant verkeerd. Ik probeer het later nog een keer. De afbeelding is wel het goede formaat en de juiste kwaliteit dus het zou moeten lukken.
ik kan het logo helaas niet zien maar kan me iets voorstellen adhv het visitekaartje

Goedeavond,
Bij deze het ontwerp dat ik voor u heb gemaakt. Ik heb gekozen voor de naam ''Unieke Dag'' omdat het uw doel is om uw clienten een onvergetelijke dag te bezorgen. Daarnaast is het geschikt om alle drie van uw activiteiten onder deze naam te doen.
Zou u feedback willen geven?
Hartelijk dank alvast!
Groet,
Wouter Zwarekant
Wouter
dit logo is echt sprankelend en spreekt me erg aan alleen is de naam te generiek en doet me ergens aan unique uitzendburo denken. Dit kan nadeling werken als ik me als bedrijf voorstel.

Goedemorgen,
Bij deze het ontwerp dat ik voor u heb gemaakt. Een nadere toelichting:
De naam waar ik voor heb gekozen is 'Your Day'. Zeer toepasselijk, want uw werkzaamheden zorgen ervoor dat uw clienten de dag van hun leven beleven, een dag om nooit meer te vergeten. Hun dag!
Ik heb gekozen voor een sierlijk lekkertype, wat past bij uw branche. Daarnaast heb ik voor frisse kleuren gekozen waardoor het sierlijke lettertype niet oubollig overkomt.
In de figuur komen de twee letters (Y & D) terug, zodat dit ook als beeldmerk opzich staat.
De domeinnnaam www.yourday.nl is niet meer beschikbaar. Deze is in gebruik door een promotie bureau. Wat hier een oplossing voor is, de naam 'Your Day Bruiloften'. Hierdoor maakt de naam van uw bedrijfs en de domeinnaam direct duidelijk waar u voor staat.
Mocht u nog wensen, opmerkingen of vragen hebben, dan hoor ik het graag.
Wanneer het ontwerp u bevalt alleen de kleuren niet, of er moet een andere aanpassingen gedaan worden, hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Wouter Zwarekant
wouter
ik wilde 3 sterren geven maar op een of andere manier pakt die het niet. Logo spreekt me aan alleen is your day te algemeen. Your special day is al geclaimd door een andere weddingplanner.