Beste Dennis,
Op de valreep heb ik een logo gemaakt voor jullie bedrijf.
Ik heb de naam bedacht: Tand aan huis. Het ss uiteraard een variatie op de uitdrukking \'Kind aan huis\'. Het is naar mijn mening een sympathieke naam waarbij meteen duidelijk is wat het bedrijf doet.
Ik heb een bijpassend vriendelijk logo gemaakt. Bij de andere ingezonden ontwerpen miste ik persoonlijk een warme,vertrouwde uitstraling. De kleur blauw geeft de serieuze, professionele tint en het rood het warme gevoel. Het icoon bestaat uit twee \'personen\' die elkaar omarmen en het wit in het midden heeft de vorm van een kies.
Ik ben erg benieuwd wat jullie vinden van het logo. Ik hoop dat ik met dit ontwerp in de goede richting zit!
Met vriendelijke groeten,
Ivanka
Namens Villa Grafica
Bedrijfsnaam & logo (& huisstijl) gevraagd voor zorgorganisatie die tandprotethische zorg bij ouderen/zorginstellingen op locatie verzorgd.
- Wedstrijd van: dennisdaems
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-12-2010
Datum einde: 10-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

