Hier nog even een aantal combinaties met kleuren, waarbij de tand er meer uitspringt.
Bedrijfsnaam & logo (& huisstijl) gevraagd voor zorgorganisatie die tandprotethische zorg bij ouderen/zorginstellingen op locatie verzorgd.
- Wedstrijd van: dennisdaems
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-12-2010
Datum einde: 10-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor je overige combinaties. De naam blijft nog een vraagteken.
Gr, Dennis

Beste Dennis,
Hierbij stuur ik mijn inzending. De naam DENTUUR is een synoniem voor gebit en is nog niet toegepast.
Het logo heb ik simpel gehouden. De grote letter T zorgt als het ware voor tandvlees, waardoor een tand komt. In de wortels van de tand zijn de twee u'tjes verwerkt.
Dit was even een eerste opzetje.
Ik ben benieuwd wat u er van vindt.
Met vriendelijke groet,
Henrico Jima Design
Beste Henrico,
Ik vind hem goed gevonden qua vormgeving. Over de naam moet ik nog even nadenken. Kun je deze ook in andere kleuren omzetten? Grijs en zwart is wat saai en zakelijk.
Groet, Dennis