En 2 ontwerpen met de .nl en .com varianten zodat u een beter beeld krijgt. Ook het logo is iets aangepast. Graag hoor ik van u.
Mvg,
GJDesigns
Bedrijfsnaam, logo/huisstijl voor bedrijfsruimte/verzamelkantoor verhuur volgens all-in concept
- Wedstrijd van: San
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-01-2012
Datum einde: 16-01-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever. Graag verneem ik uw reactie bij mijn ontwerp. Simpel, krachtig en herkenbaar. De domeinnaam is voor zowel .nl als.com beschikbaar.
Mvg,
GJDesigns