Goedemiddag,
In de naam heb ik zowel de naam als uw werkzaamheden verwerkt. Potentiele klanten weten direct wat voor werkzaamheden u uitvoert, en de bedrijfsnaam wordt hetzelfde uitgesproken als uw achternaam.
Zowel de Nederlaanndse domeinnaam (.nl) als de bedrijfsnaam in het KvK handelsregister is nog beschikbaar.
Mocht u aanpassingen willen zien, of andere wensen hebben, dan hoor ik dit graag van u!
Met vriendelijke groet,
Wouter Zwarekant
Can you put the pieces together? Professionele, stijlvolle, zakelijke bedrijfsnaam & logo voor een startend HR adviesbureau gezocht
- Wedstrijd van: corbeek2
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-04-2011
Datum einde: 15-04-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

